RELACJA Z REKOLEKCJE „ŚWIAT UCZUĆ WYMAGA OBECNOŚCI BOGA – BEZ NIEGO NIE ROZUMIEMY ICH SENSU”

W dniach 5-7 marca 2021r. odbyły się rekolekcje Ruchu Rodzin  Nazaretańskich diecezji płockiej pn. „ Świat uczuć  potrzebuje obecności Boga – bez Niego nie rozumiemy ich sensu.”

Księdzem prowadzącym niniejsze rekolekcje był ks. Sławomir Kowalski. W rekolekcjach uczestniczyło prawie 40 osób. W rodzinnej , serdecznej atmosferze zamyśliliśmy się nad darem Bożym dla człowieka, jakim są uczucia, nad znaczeniem ich w życiu człowieka oraz jaki wpływ mają na komunię życia z Bogiem. Polecamy do odsłuchania poszczególne konferencje , które tworzą niezwykłą całość, a wpuszczone w nasze serca ich słowa, maja moc przemieniać nasze życie do prawdziwej łączności z Bogiem. Dziękujemy jeszcze raz obecnym kapłanom, którzy również towarzyszyli nam w tych dniach służąc swoją opieka duchową : ks. Andrzejowi Gajewskiemu,
ks. Andrzejowi Stypułkowskiemu, ks. Cezaremu Siemińskiemu.Szczególne podziękowania kierujemy do ks. Dyrektora Ośrodka „Caritas” diecezji płockiej w Popowie za przyjęcie nas i dobroć kapłańskiego serca.

Niech Wam Bóg błogosławi.

 

Konferencja ks. Sławomir Kowalski – Uczucia jako przestrzeń spotkania z Bogiem

 

Konferencja ks. Sławomir Kowalski – Przeżyć miłość do Boga i drugiego człowieka

 

Konferencja Ładka Piaseckigo – Sfera ducha a uczucia

 

Ewangelia i Homilie Ks. Sławomira Kowalskiego  z dnia 5.07.21

 

Ewangelia i Homilia ks. Andrzeja Gajewskiego z dnia 6.07.21

 

Ewangelia i Homilia ks. Grzegorza Makowskiego z dnia 7.03.21

 

Galeria zdjęć